SERWIS HANDLOWO USŁUGOWY
ELEKTROTEAM Sp. z o.o.
tel. 44 733 86 15
fax 44 733 86 16

Rozdzielnice ELSTEEL

elsteel.jpg

W 2012 roku firma Elektroteam podjęła stałą współpracę z producentem obudów elsteel poparte to zostało odpowiednimi certyfikatami oraz szkoleniami z zakresu nowej normy IEC 61439-1, IEC 61439-2 odnośnie weryfikacji konstrukcji.

 

Od tego momentu zrealizowaliśmy z powodzeniem szereg projektów na bazie konstrukcji elsteel. W swojej ofercie posiadamy zarówno niewielkie stalowe skrzynki, jak i większe konstrukcje modułowe, które z powodzeniem stosowane są na całym świecie.

 

Jednym z rozwiązań jest system tm techno module, opatentowany system oparty na modułach z możliwością montażu co 200 mm, przystosowany do normy IEC 61439-1. Powstał on w wyniku wieloletnich prac badawczo-rozwojowych i został przetestowany w renomowanych ośrodkach na całym świecie. Jest to system otwarty, który umożliwia tworzenie modułów o wielkości od 200 mm we wszystkich trzech kierunkach. Zatem daje praktycznie nieograniczone możliwości przy tworzeniu konstrukcji. Konstrukcja ramy wykonana jest z elektrogalwanizowanych stalowych profili o grubości 2 mm, malowanych proszkowo. Tworzy to siatkę otworów montażowych co 25 mm we wszystkich kierunkach. Konstrukcja spoczywa na modułowej podstawie, która zawiera w sobie elementy niezbędne do podziału panelu oraz jego transportu. System ten ma szereg zastosowań od szaf automatyki poprzez rozdzielnice rozdziału energii po innowacyjny system plug&power.

 

Plug&power to rewolucyjny sposób wykonywania rozdzielnic i układów sterowania silnikami. Panele można łączyć i dzielić w nieskończoność, a jednocześnie nadal dostarczać zasilanie do istniejącej aparatury. Zarówno projektanci jak i użytkownicy mają możliwość dodania kolejnych sekcji pól bez konieczności odcinania zasilania. Z systemem plug&power, projektanci nie są już przywiązani do ścisłych specyfikacji. Szybkich zmian można dokonać w dowolnym momencie montażu, instalacji i użytkowania. Wyłączenia i godziny postojowe generujące koszty podczas modyfikacji z systemem p&p należą do przeszłości. System tm posiada szereg możliwości i zalet włącznie z formą wygrodzenia do 4b oraz stopniem ochrony IP 55. Dzięki szerokiemu wachlarzowi zastosowań oraz elastycznemu systemowi jesteśmy w stanie sprostać bardzo wymagającym zadaniom.

 

Na bazie konstrukcji elsteel jesteśmy w stanie pracować na aparaturze różnych producentów co daje możliwość na dostosowanie się do warunków zaistniałych na rynku. Pozwala na to duży zakres badań przeprowadzonych między innymi poprzez naszą współpracę z firmą Elsteel.

ELEKTROTEAM
Ul. E. Kwiatkowskiego 6
97-400 Bełchatów
NIP 7692220648
REGON 101613463
biuro@elektroteam.com.pl
M: 880 582 558
M: 506 566 154
M: 505 027 171
T: 44 733 86 15
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności